The Pride of Taern/2D

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Onion
Kemenac visitor
Posts: 388
Joined: Tue Jan 18, 2022 11:58 am
Has thanked: 14 times
Been thanked: 53 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Onion »

Bez przesady, łapanie za poszczególne słówka i interpetewanie ich ze słownikiem w ręku.
search.php?keywords=Przeniesienie
Jak widać, gracze też używają owego słowa i wiedzą czego się domagali, każda strona czytała ze zrozumieniem ten termin.
Riwus
Wandering in the Tunnels
Posts: 69
Joined: Thu Mar 31, 2022 3:52 pm
Location: Galaktyka KrVix
SERVER: Ostrol
NICK: Riw
Been thanked: 14 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Riwus »

Onion wrote: Wed Jun 29, 2022 8:28 pm Bez przesady, łapanie za poszczególne słówka i interpetewanie ich ze słownikiem w ręku.
Tak łapanie za poszczególne słówka.
Onion wrote: Wed Jun 29, 2022 8:28 pm search.php?keywords=Przeniesienie
Jak widać, gracze też używają owego słowa i wiedzą czego się domagali, każda strona czytała ze zrozumieniem ten termin.
Gdyby każda strona czytała ze zrozumieniem ten termin, to by wiedziała że coś takiego poprostu nie ma tutaj miejsca!

"Gracze też go używają!" A kto zaczął całą farse z "przeniesieniem"? Ekipa.

Proszę cię, gracze nie wiedzą czego się domagają. Wielu graczy nie wiedziało nawet że Taern i BR to osobne gry.
Przez ciągłe wmawianie ludziom rzeczy które nie mają miejsca, ludzie zaczęli w nie wierzyć.
Tłumaczyłem wiele razy czym jest to wasze "przeniesienie" i dlaczego nigdy coś takiego nie miało miejsca. A jeśli nie miało miejsca to czemu używać takiego słowa?
By zwyczajnie wmawiać graczom to co chcecie.
Zwykłe g**** na patyku.

Dopóty ekipa będzie używała tego terminu dopóki ja będę go szkalował.

A teraz zacznie się kolejny cyrk z "przenosinami" na 2d i br tam i z powrotem.
Onion wrote: Wed Jun 29, 2022 8:28 pm i interpetewanie ich ze słownikiem w ręku.
Blokowanie postaci w jednej grze by odblokować lustrzaną postać w innej grze.
Jak to nazwać? Bo to nie jest żadne "przeniesienie".
Ekipa celowo nadużywa tego słowa.


Dlaczego ekipa wcześniej nie dała możliwości grania w obydwie gry tymi samymi lustrzanymi postaciami( bez żadnej blokady, zmiany serwera na offline)? Bo mieliście gdzieś graczy.
Czemu teraz idziecie w stronę którą chcieliśmy?
Bo dopływ nowych graczy wysechł, więc teraz ekipa zwraca się w stronę stałych graczy których mieli w _________.
Równo lub sprawiedliwie, nigdy razem.
A jeśli winogrona naprawdę są kwaśne?

Washi 9 maja 2018 https://i.imgur.com/aUcHtjb.jpeg
Latarnia 5 maja 2020 https://i.imgur.com/2UcAQI6.jpeg
Imisindo 5 maja 2022 https://i.imgur.com/dAyMkWm.png
Way
Fighting with Treetures
Posts: 147
Joined: Wed Jan 26, 2022 3:13 am
Has thanked: 23 times
Been thanked: 39 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Way »

Riwus wrote: Thu Jun 30, 2022 10:37 am
Onion wrote: Wed Jun 29, 2022 8:28 pm Bez przesady, łapanie za poszczególne słówka i interpetewanie ich ze słownikiem w ręku.
Tak łapanie za poszczególne słówka.
Onion wrote: Wed Jun 29, 2022 8:28 pm search.php?keywords=Przeniesienie
Jak widać, gracze też używają owego słowa i wiedzą czego się domagali, każda strona czytała ze zrozumieniem ten termin.
Gdyby każda strona czytała ze zrozumieniem ten termin, to by wiedziała że coś takiego poprostu nie ma tutaj miejsca!

"Gracze też go używają!" A kto zaczął całą farse z "przeniesieniem"? Ekipa.

Proszę cię, gracze nie wiedzą czego się domagają. Wielu graczy nie wiedziało nawet że Taern i BR to osobne gry.
Przez ciągłe wmawianie ludziom rzeczy które nie mają miejsca, ludzie zaczęli w nie wierzyć.
Tłumaczyłem wiele razy czym jest to wasze "przeniesienie" i dlaczego nigdy coś takiego nie miało miejsca. A jeśli nie miało miejsca to czemu używać takiego słowa?
By zwyczajnie wmawiać graczom to co chcecie.
Zwykłe g**** na patyku.

Dopóty ekipa będzie używała tego terminu dopóki ja będę go szkalował.

A teraz zacznie się kolejny cyrk z "przenosinami" na 2d i br tam i z powrotem.
Onion wrote: Wed Jun 29, 2022 8:28 pm i interpetewanie ich ze słownikiem w ręku.
Blokowanie postaci w jednej grze by odblokować lustrzaną postać w innej grze.
Jak to nazwać? Bo to nie jest żadne "przeniesienie".
Ekipa celowo nadużywa tego słowa.


Dlaczego ekipa wcześniej nie dała możliwości grania w obydwie gry tymi samymi lustrzanymi postaciami( bez żadnej blokady, zmiany serwera na offline)? Bo mieliście gdzieś graczy.
Czemu teraz idziecie w stronę którą chcieliśmy?
Bo dopływ nowych graczy wysechł, więc teraz ekipa zwraca się w stronę stałych graczy których mieli w _________.
Ja używam tego terminu bo mam gdzieś to i gram w BR ale zarazem patrzę na prośby graczy I walczę o nie. Skoro prośba już się spełniła i są zadowoleni z tego to można to nazwać nawet i super duper transferem ale gracz będzie miał to gdzieś że nazywa się to po Twojemu bo ma to o co walczył o chciał.
Riwus
Wandering in the Tunnels
Posts: 69
Joined: Thu Mar 31, 2022 3:52 pm
Location: Galaktyka KrVix
SERVER: Ostrol
NICK: Riw
Been thanked: 14 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Riwus »

Way wrote: Thu Jun 30, 2022 11:53 am Ja używam tego terminu bo mam gdzieś to i gram w BR ale zarazem patrzę na prośby graczy I walczę o nie. Skoro prośba już się spełniła i są zadowoleni z tego to można to nazwać nawet i super duper transferem ale gracz będzie miał to gdzieś że nazywa się to po Twojemu bo ma to o co walczył o chciał.
Czy gracze dostaną w końcu to co chcieli, nie do końca.
Blokowanie postaci nie jest tym co chciał ktokolwiek.

Czy możemy dostać coś lepszego? Tak.
Możemy dostać możliwość grania jednocześnie w obydwie gry naszymi postaciami.
Bez tego głupiego blokowania postaci w jednej grze.
Czy u innych to działa? Tak w EU.
Czemu polscy gracze mają dostać coś gorszego?
Czy trzeba dużo? Nie.
Nasze postacie dalej są w taernie i tylko przez wole ekipy nie możemy nimi grać.

Jakże łaskawa jest ta nasza ekipa, w końcu dadzą to co chcemy. Musimy tylko zablokować nasze inne postacie i już dostaniemy z powrotem stare.
Dzięki wielka ekipo.

A i odbanowanie postaci w BR za czyny zabronione w Taernie.
No tak ekipa nie może banować za coś w innej grze.
Way wrote: Thu Jun 30, 2022 11:53 am gracz będzie miał to gdzieś że nazywa się to po Twojemu
Ja nie staram się wnieść jakiejś innej nazwy, nazywam rzeczy tak jak je widzę, a widzę wyraźnie i jasno czym jest "przeniesienie".
Widzę jasno stosunek ekipy do stałych graczy, przydeptać i wytrzeć w chodnik.
Równo lub sprawiedliwie, nigdy razem.
A jeśli winogrona naprawdę są kwaśne?

Washi 9 maja 2018 https://i.imgur.com/aUcHtjb.jpeg
Latarnia 5 maja 2020 https://i.imgur.com/2UcAQI6.jpeg
Imisindo 5 maja 2022 https://i.imgur.com/dAyMkWm.png
User avatar
Skrzatu
One foot in Haligard
Posts: 18
Joined: Sun Apr 17, 2022 5:26 pm
NICK: SkrzatQ
Has thanked: 7 times
Been thanked: 24 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Skrzatu »

Riwus wrote: Thu Jun 30, 2022 12:26 pm
Czy gracze dostaną w końcu to co chcieli, nie do końca.
Blokowanie postaci nie jest tym co chciał ktokolwiek.

Czy możemy dostać coś lepszego? Tak.
Możemy dostać możliwość grania jednocześnie w obydwie gry naszymi postaciami.
Bez tego głupiego blokowania postaci w jednej grze.
Czy u innych to działa? Tak w EU.
Czemu polscy gracze mają dostać coś gorszego?
Czy trzeba dużo? Nie.
Nasze postacie dalej są w taernie i tylko przez wole ekipy nie możemy nimi grać.
Stawiam, że gdybyśmy chcieli grać jednocześnie w dwie gry to serwery by nie wyrobiły, bo nikt nie pomyślał i nie wrzucił na inny serwer któregoś z tytułów. Dodam, że to tylko moje domysły;)
Zapewne też chcą uniknąć wymian golda/platyny/itemów, a raczej cieżko kontrolować każdą wymiane:P
Można było to lepiej zrobić, ale ja się cieszę, że osoby co chciały będą mogły grać w 2D ;)
"Topką się jest, a nie bywa."
Youngi
Taernian with basic skills
Posts: 7
Joined: Wed May 18, 2022 3:53 am
NICK: Amegaa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Youngi »

Riwus wrote: Thu Jun 30, 2022 12:26 pm
Way wrote: Thu Jun 30, 2022 11:53 am Ja używam tego terminu bo mam gdzieś to i gram w BR ale zarazem patrzę na prośby graczy I walczę o nie. Skoro prośba już się spełniła i są zadowoleni z tego to można to nazwać nawet i super duper transferem ale gracz będzie miał to gdzieś że nazywa się to po Twojemu bo ma to o co walczył o chciał.
Czy gracze dostaną w końcu to co chcieli, nie do końca.
Blokowanie postaci nie jest tym co chciał ktokolwiek.

Czy możemy dostać coś lepszego? Tak.
Możemy dostać możliwość grania jednocześnie w obydwie gry naszymi postaciami.
Bez tego głupiego blokowania postaci w jednej grze.
Czy u innych to działa? Tak w EU.
Czemu polscy gracze mają dostać coś gorszego?
Czy trzeba dużo? Nie.
Nasze postacie dalej są w taernie i tylko przez wole ekipy nie możemy nimi grać.

Jakże łaskawa jest ta nasza ekipa, w końcu dadzą to co chcemy. Musimy tylko zablokować nasze inne postacie i już dostaniemy z powrotem stare.
Dzięki wielka ekipo.

A i odbanowanie postaci w BR za czyny zabronione w Taernie.
No tak ekipa nie może banować za coś w innej grze.
Way wrote: Thu Jun 30, 2022 11:53 am gracz będzie miał to gdzieś że nazywa się to po Twojemu
Ja nie staram się wnieść jakiejś innej nazwy, nazywam rzeczy tak jak je widzę, a widzę wyraźnie i jasno czym jest "przeniesienie".
Widzę jasno stosunek ekipy do stałych graczy, przydeptać i wytrzeć w chodnik.
Nierozumiem kompletnie Twojego buntu, gracze składający tutaj prośby o przeniesienie, byli niezadowoleni z projektu Broken Ranks, gra im się po prostu nie podobała i chcieli wrócić na 2D, ale nie mieli takiej możliwości po 30 dniach. Osobą, która walczy by grać na 2 platformach jesteś tylko Ty z niewiadomych przyczyn. Nie wiem, chcesz sprzedawać golda na grupkach za zł z BR i 2D jednocześnie? kto normalny chciałby grać w tą samą grę, tą samą postacią w tym samym czasie tylko na innej grafice? nie wiem, ale się domyślam.. w każdym bądź razie pisziesz totalne absurdy, gracze uzyskali to na czym im zależało, czyli powrót do gry na 2D i jednocześnie adminstracja wychodzi naprzeciw oczekiwanią i zostawia otwarte drzwi, by gracze mogli ponownie wrócić na 3D w przyszłości gdyby zmienili zdanie. Naprawdę zrobili dobrą robotę, jedyny tutaj minus to czas oczekiwania na to, ale fianalnie jest to czego graczę sobię życzyli, a nawet więcej..
Edwin22
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Sun Jul 03, 2022 11:33 am
NICK: Ragnaar
Has thanked: 1 time

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Edwin22 »

Widzę ze jednak sporo osób chcę przeniesienia i dziwi mnie ze ekipa zawsze broni się tekstem było 30 dni na przeniesienie teraz już za póżno : p
Onion
Kemenac visitor
Posts: 388
Joined: Tue Jan 18, 2022 11:58 am
Has thanked: 14 times
Been thanked: 53 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Onion »

Edwin22 wrote: Sun Jul 03, 2022 11:39 am Widzę ze jednak sporo osób chcę przeniesienia i dziwi mnie ze ekipa zawsze broni się tekstem było 30 dni na przeniesienie teraz już za póżno : p
Zaktualizuj dane
rzuffi wrote: Tue Jun 28, 2022 9:57 pm Na forum The Pride of Taern opublikowana została informacja o przenosinach: https://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=278&t=58371
PanUkash
Taernian with basic skills
Posts: 9
Joined: Mon Apr 18, 2022 9:00 pm
SERVER: Ostlor
NICK: PanUkash
Has thanked: 15 times
Been thanked: 13 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by PanUkash »

Mimo, że od jakiegoś czasu nie gram w Taerna, to jednak cieszę się, że ci gracze, którzy chcieli wrócić na Taern z Broken Ranks będą mieli taką możliwość. I naprawdę chcę podziękować ekipie, że nie zlała nas przysłowiowym sikiem prostym i podjęła jakieś działania w tym temacie. Nawet ciekawie to zostało zrobione. W każdym bądź razie w tym temacie pozostaje już więcej się nie udzielać, skoro nasze postulaty zostały wysłuchane.
Jeszcze raz dziękuję w imieniu wszystkich graczy za wysłuchanie nas. 😉
"Nie ganiam za topką, usuwam się w cień"
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”