Obciążenie generowane przez grę

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
User avatar
rzuffi
Tilsai killer
Posts: 295
Joined: Mon Jan 17, 2022 9:16 am
Has thanked: 38 times
Been thanked: 36 times

Re: Obciążenie generowane przez grę

Post by rzuffi »

Mhm wrote: Sun Jun 26, 2022 4:58 pm Kolejne aktualizacje, a błędy jak były, tak dalej są, nawet nikt nie raczy odpowiedzieć na zgłaszane błędy. Profesjonalizm na wysokim poziomie.
Błędy z wyciekami pamięci, usprawnianiem płynności poszczególnych elementów poprawiane są praktycznie w każdym update.
Dodatkowo obciążenie w gildii zostało lub zostanie w najbliższym czasie obniżone (dowiem się i wrócę z informacją).

Niestety wszystkich problemów z obciążeniem nie przeskoczymy, BR wykorzystuje znacznie nowszą (i bardziej wymagającą od sprzętu) technologię.
satyros
Taernian with basic skills
Posts: 9
Joined: Thu May 12, 2022 7:21 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Obciążenie generowane przez grę

Post by satyros »

rzuffi wrote: Sun Jun 26, 2022 5:28 pm
Mhm wrote: Sun Jun 26, 2022 4:58 pm Kolejne aktualizacje, a błędy jak były, tak dalej są, nawet nikt nie raczy odpowiedzieć na zgłaszane błędy. Profesjonalizm na wysokim poziomie.
Błędy z wyciekami pamięci, usprawnianiem płynności poszczególnych elementów poprawiane są praktycznie w każdym update.
Dodatkowo obciążenie w gildii zostało lub zostanie w najbliższym czasie obniżone (dowiem się i wrócę z informacją).

Niestety wszystkich problemów z obciążeniem nie przeskoczymy, BR wykorzystuje znacznie nowszą (i bardziej wymagającą od sprzętu) technologię.
A jaka to technologia, czy możesz uchylić rąbka tajemnicy?
Z góry dzięki.
From the Northern Wallachian Forest​.​.​. Tyranny Returns
Dragonsh
Simon’s student
Posts: 23
Joined: Mon Jan 31, 2022 7:48 pm
Has thanked: 34 times
Been thanked: 3 times

Re: Obciążenie generowane przez grę

Post by Dragonsh »

to ja jestem ciekawy na jakims "słabym" sprzecie br bylo testowane i zostalo to uznane za plynnosc gry, ta gra tak potrafi obciazyc sprzet ze dzwieki sie zacinaja xd
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: Obciążenie generowane przez grę

Post by vixenigris »

Największym bólem BR według mnie jest to, że ma rozdzielczość taką jaką ma pulpit naszego ekranu. Ta gra nie jest w stanie operować na takim pulpicie i potrzebuje znacznie mniejszych rozdzielczości. Jak zmienicie rozdzielczość pulpitu na powiedzmy... małą i krzywdzącą oczy wtedy gra bedzie troche lepiej sie zachowywać, ale czy tak powinno być?
User avatar
rzuffi
Tilsai killer
Posts: 295
Joined: Mon Jan 17, 2022 9:16 am
Has thanked: 38 times
Been thanked: 36 times

Re: Obciążenie generowane przez grę

Post by rzuffi »

satyros wrote: Sun Jun 26, 2022 8:05 pm A jaka to technologia, czy możesz uchylić rąbka tajemnicy?
Z góry dzięki.
Technologia trójwymiarowa, wodotryski, kamera, światła, itp. tego przecież wcześniej nie było, a pożera dużo więcej zasobów.
rzuffi wrote: Sun Jun 26, 2022 5:28 pm Dodatkowo obciążenie w gildii zostało lub zostanie w najbliższym czasie obniżone (dowiem się i wrócę z informacją).
Jeszcze się to nie stało, ale jest w zaawansowanych planach.
Dragonsh
Simon’s student
Posts: 23
Joined: Mon Jan 31, 2022 7:48 pm
Has thanked: 34 times
Been thanked: 3 times

Re: Obciążenie generowane przez grę

Post by Dragonsh »

zadzwoncie jak gra bedzie dzialala plynnie, narazie kazda walka, kazde przejscie przez inste wczytuje sie dluzej niz w taernie, nic nawet nie mozna przyfarmic na spokojnie
Radisox
Taernian with basic skills
Posts: 7
Joined: Tue Apr 19, 2022 2:45 pm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Obciążenie generowane przez grę

Post by Radisox »

Mi na zasobożerność pomogło zmienienie

Regedit>HKEY_LOCAL_MACHINE>SYSTEM>ControlSet001>Services>Ndu>(klik)Start(Red_Dword) i sobie zmienić u mnie było 2 to dałem 4

To sie tyczy raczej takiego przypadku jak ja, gdzie sprzęt jest starszy troche, ale zmiana w płynności gry olbrzymia
\o/ To ja Radiso \o/
Mhm
One foot in Haligard
Posts: 18
Joined: Sat Jan 29, 2022 1:29 pm
Been thanked: 2 times

Re: Obciążenie generowane przez grę

Post by Mhm »

rzuffi wrote: Sun Jun 26, 2022 5:28 pm
Błędy z wyciekami pamięci, usprawnianiem płynności poszczególnych elementów poprawiane są praktycznie w każdym update.
Dodatkowo obciążenie w gildii zostało lub zostanie w najbliższym czasie obniżone (dowiem się i wrócę z informacją).

Niestety wszystkich problemów z obciążeniem nie przeskoczymy, BR wykorzystuje znacznie nowszą (i bardziej wymagającą od sprzętu) technologię.
Jak tam? Błąd dalej jest? A może ktoś w końcu zainteresował się tematem?
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”