Bron i atak Barbarzyncy

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Serbinosek
One foot in Haligard
Posts: 11
Joined: Sat Jan 29, 2022 1:52 pm
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Bron i atak Barbarzyncy

Post by Serbinosek »

Czesc

Opis umiejetnosci Barbarzyncy wyglada nastepujaco :

Kiedy Barbarzyńca osiąga pewien wiek i ostateczny stopień wtajemniczenia w techniki walki, zostaje wyuczony Krytycznego uderzenia. Jest to umiejętność ostateczna, której jest w stanie użyć dopiero, kiedy nagromadzi wystarczającą ilość nienawiści do świata będąc w stanie Furii. Barbarzyńca tym najpotężniejszym ciosem absolutnie zmienia układ sił na polu walki. Tak naprawdę żadne słowa nie oddadzą całej mocy tego ataku.

Warunki : *Brak*

Wiele osob mnie straszy ze nie bede juz mogl uzywac mieczy jednorecznych z trafieniem krytycznym poniewaz to BUG i bedzie naprawiony w przyszlosci. Z opisu skilla czysto wynika ze warunkiem ataku bylaby jedynie furia. Jakie sa plany wobec tego ? Czy ktos moze wyjasnic bo nie chce sie obudzic za 2 miesiace i odkryc ze nie moge machac krytycznego ''Otwieraczem'' ktory wyglada na naprawde genialna bron pod barbarzynce.
Way
Fighting with Treetures
Posts: 147
Joined: Wed Jan 26, 2022 3:13 am
Has thanked: 23 times
Been thanked: 39 times

Re: Bron i atak Barbarzyncy

Post by Way »

Serbinosek wrote: Sat Mar 26, 2022 3:17 pm Czesc

Opis umiejetnosci Barbarzyncy wyglada nastepujaco :

Kiedy Barbarzyńca osiąga pewien wiek i ostateczny stopień wtajemniczenia w techniki walki, zostaje wyuczony Krytycznego uderzenia. Jest to umiejętność ostateczna, której jest w stanie użyć dopiero, kiedy nagromadzi wystarczającą ilość nienawiści do świata będąc w stanie Furii. Barbarzyńca tym najpotężniejszym ciosem absolutnie zmienia układ sił na polu walki. Tak naprawdę żadne słowa nie oddadzą całej mocy tego ataku.

Warunki : *Brak*

Wiele osob mnie straszy ze nie bede juz mogl uzywac mieczy jednorecznych z trafieniem krytycznym poniewaz to BUG i bedzie naprawiony w przyszlosci. Z opisu skilla czysto wynika ze warunkiem ataku bylaby jedynie furia. Jakie sa plany wobec tego ? Czy ktos moze wyjasnic bo nie chce sie obudzic za 2 miesiace i odkryc ze nie moge machac krytycznego ''Otwieraczem'' ktory wyglada na naprawde genialna bron pod barbarzynce.
Też takie plotki do mnie docierają i myślę że bd to tak samo jak z obszarowka BB czyli że kiedyś zakładali gjolmar by podbić obrażenia i potem dodali wymaganie broń biała czyli każda broń która jest mlotem siekiera czy mieczem dwuręcznym. Sądzę że bd tak samo.

P.s Furia nie jest wymagana by używać krytycznego, więc albo nie wiemy co autor tego miał na myśli albo jest błąd tekstu albo kolejny błąd w grze hmmm...
Serbinosek
One foot in Haligard
Posts: 11
Joined: Sat Jan 29, 2022 1:52 pm
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Re: Bron i atak Barbarzyncy

Post by Serbinosek »

Dokładnie, opis brzmi tak jakby furia działała na krytyczne jak inka na meteor. Aktualnie barbarzyńca jest w stanie założyć nawet kastety (co nawet rozważałem bo 7% z kryta Fangi dawałby mi już 20.5% szans na kryta w sumie z synergolami na 84LvL).

O ile nie obraził bym sie jakby te kastety były poprawione tak wyłączenie z używania mieczy jednoręcznych w tym skillu byłoby dla mnie nie fair w stosunku do graczy gdyż sam opis skilla już wprowadza w błąd. Otwieracz to teraz genialna opcja dla Barby, z nim na tym lvlu jestem w stanie wyciągnąć po 15% krytyka 2xATAK do tego Moczary 18% i Yurugu 16%. Smutno mi by było gdyby nagle jego expienie okazało się bez sensu i poszedłby na eski.
Barbarzyńca i tak już ma przekichane jeśli chodzi o jego porównanie z MO i DMG, a skill nazywa się krytyczne a nie dwuręczne :D
Way
Fighting with Treetures
Posts: 147
Joined: Wed Jan 26, 2022 3:13 am
Has thanked: 23 times
Been thanked: 39 times

Re: Bron i atak Barbarzyncy

Post by Way »

Serbinosek wrote: Sat Mar 26, 2022 6:50 pm Dokładnie, opis brzmi tak jakby furia działała na krytyczne jak inka na meteor. Aktualnie barbarzyńca jest w stanie założyć nawet kastety (co nawet rozważałem bo 7% z kryta Fangi dawałby mi już 20.5% szans na kryta w sumie z synergolami na 84LvL).

O ile nie obraził bym sie jakby te kastety były poprawione tak wyłączenie z używania mieczy jednoręcznych w tym skillu byłoby dla mnie nie fair w stosunku do graczy gdyż sam opis skilla już wprowadza w błąd. Otwieracz to teraz genialna opcja dla Barby, z nim na tym lvlu jestem w stanie wyciągnąć po 15% krytyka 2xATAK do tego Moczary 18% i Yurugu 16%. Smutno mi by było gdyby nagle jego expienie okazało się bez sensu i poszedłby na eski.
Barbarzyńca i tak już ma przekichane jeśli chodzi o jego porównanie z MO i DMG, a skill nazywa się krytyczne a nie dwuręczne :D
Problem w tym, że twórcy idą w coraz większy realizm,a nie różnicowanie buildów. Najbardziej bolesne jest to, że stwierdzają to po latach, że takie coś im nie odpowiada przez co gracze cierpią, więc już raczej mogę Ci współczuć, bo tak samo jak nie było rekompensat za gjolmary, tak samo za arhauty na postacie magiczne (zmiana wymogu karwaszy),to tymbardziej pewnie kolejna kwestia nie brania uwagi kosztów graczy będzie działana.

Pozdro
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”